You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tenis Rajská zahrada

Léto: 2 dvorce s umělým povrchem. Zima: 2 dvorce s umělým povrchem v přetlakové hale.

Středa 24.4.2024
 
Umělý povrch 1 - hala
Umělý povrch 2 - hala
 
16-1717-1818-1919-2020-21
200,-200,-200,-200,-200,-
 následující den »

Tenisová škola

Tenisová škola je určena jak pro závodní tenisty, tak pro začínající či mírně pokročilé tenisty, kteří se chtějí zdokonalit ve svých tenisových dovednostech a jsou ve věku 7-17 let. Provoz tenisové školy je celoroční od září do června a o prázdninách probíhá výuka tenisu dle zájmu a možností dětí a rodičů. Děti jsou rozděleny dle věku a úrovně tenisových dovedností do skupinek 2, 3, 4 dětí nebo hrají individuálně s trenérem.

Tenisový oddíl TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. má momentálně družstva ve všech mládežnických věkových kategoriích - od babytenisu až po dorost.

Formy tenisové výuky

Tenisová akademie No.1 - tenisová školička 4-7 let
Skupinové kurzy tenisu 2-4 děti
Individuální tréninky tenisu
Závodní tenisTenisová školička (4-7 let) - Tenisová akademie No.1

Máte ratolest, kterou byste rádi přivedli k tenisu? Váháte nad tím, jaký sport by pro vaše dítě byl ten pravý? Zkuste využít nabídky naší Tenisové akademie, která přijímá děti již od 4 let věku. Děti si mohou naprosto nezávazně vyzkoušet lekci minitenisu, který naše akademie při výuce dětí využívá. Jedná se o populární a účinnou metodou, při které si děti přirozenou a zábavnou cestou rychle osvojí tenisové základy. Minitenis využívá moderního, pro děti upraveného vybavení – především pak nízké sítě, menší hřiště, malé tenisové rakety a pomalé míče.

Výuka dětí probíhá dle přání rodičů 1-3 krát týdně ve skupině maximálně 4 dětí. Termíny budou vybrány podle Vašich časových možností. Tenisový areál, kde výuka probíhá, se nachází v areálu ZŠ bří Venclíků 1140, Praha 9 - Černý Most, poblíž stabice metra B Rajská Zahrada.

Cena jedné lekce v Tenisové akademii je v 160 Kč. Naši Tenisovou akademii si můžete nejprve zcela nezávazně vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, zda bude dítě ve výuce pokračovat. V případě absence dítěte zmeškané lekce nepropadají, ale jsou nahrazovány lekcemi náhradními. Akademie funguje i v průběhu zimy v tenisové hale.

Chcete zde také nabízet volné hodiny vašeho klubu?


Zavolejte nám

Aby Váš klub zde mohl nabídnout volné hodiny k prodeji, potřebujete rezervační systém. Spolupracujeme s rezervačními systémy: Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz.

Pořiďte si rezervační systém

Pokud Váš klub ještě nemá rezervační systém, vyberte si jeden z těchto 3 rezervačních systémů (Jdemenato.cz, sRoger.com, isportsystem.cz) a můžete nabízet své volné hodiny zde.

Nabízíme volné hodiny klubů

Z rezervačních systémů Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz přebíráme data obsazenosti tenisových dvorců a volné hodiny nabízíme tenisovým příznivcům.