You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tenis Admira


V areálu jsou k dispozici tři antukové kurty a jeden umělý povrch (tartan), zázemí a venkovní zahrádka k posezení u dobrého jídla a pití. Tenis Admira je ideálním místem pro pořádní firemních a soukromých turnajů či teambuildingů, školení, oslav a večírků.

Nabízíme individuální kurzy pro hráče od 7 do 99 let. Tento typ výuky je vhodný pro hráče všech úrovní. Trénink je zaměřen na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individuální rozvoj. Cílem výuky je zdokonalení tenisové techniky s jejím následným využitím v zápase.

Pro více informací nás sledujte na našem facebooku Tenis Admira @tenisadmira

Chcete zde také nabízet volné hodiny vašeho klubu?


Zavolejte nám

Aby Váš klub zde mohl nabídnout volné hodiny k prodeji, potřebujete rezervační systém. Spolupracujeme s rezervačními systémy: Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz.

Pořiďte si rezervační systém

Pokud Váš klub ještě nemá rezervační systém, vyberte si jeden z těchto 3 rezervačních systémů (Jdemenato.cz, sRoger.com, isportsystem.cz) a můžete nabízet své volné hodiny zde.

Nabízíme volné hodiny klubů

Z rezervačních systémů Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz přebíráme data obsazenosti tenisových dvorců a volné hodiny nabízíme tenisovým příznivcům.