You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TK Ústí nad Labem


Tenisový klub se nachází v městské části Bukov již od roku 1956. Naleznete jej na Masarykově třídě u Zimního stadionu, u kterého je k dispozici veřejné parkoviště. V součastnosti navazujeme na dlouholetou tradici a poskytujeme prostor a kvalitní služby pro veškeré zájemce o tenis. Váš pobyt u nás zpříjemní nově zrekonstruované prostory. Klub má k dispozici 10 venkovních dvorců - 8 antukových a 2 s umělým povrchem (hard - US Open) a pevnou halu s kurtem, kde je možné hrát za každého počasí. Areál slouží pro rekreační i závodní tenis.

Otevírací doba: každý den 8:00 - 20:00
Rezervace dvorců na tel.: +420 472 743 196 nebo +420 602 188 002

Chcete zde také nabízet volné hodiny vašeho klubu?


Zavolejte nám

Aby Váš klub zde mohl nabídnout volné hodiny k prodeji, potřebujete rezervační systém. Spolupracujeme s rezervačními systémy: Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz.

Pořiďte si rezervační systém

Pokud Váš klub ještě nemá rezervační systém, vyberte si jeden z těchto 3 rezervačních systémů (Jdemenato.cz, sRoger.com, isportsystem.cz) a můžete nabízet své volné hodiny zde.

Nabízíme volné hodiny klubů

Z rezervačních systémů Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz přebíráme data obsazenosti tenisových dvorců a volné hodiny nabízíme tenisovým příznivcům.