You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TK Sokol Horní Počernice

Léto: 5 venkovních antukových dvorců. Zima: 3 halové antukové dvorce v přetlakové hale.


Tenisový klub TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE vám nabízí nejen moderní kurty s nově zrekonstruovaným zázemím pro hráče, ale i hodiny jógy, klubovou kavárnu Club Café Tenis, možnosti pronájmu prostor pro firemní akce nebo rodinné oslavy se zajištěním cateringu.

Stylová klubová kavárna Club Café Tenis nabízí obědová menu, lehké občerstvení, domácí zákusky či výběrovou italskou kávu. Vaříme také pro vegetariány. V klubové kavárně se pravidelně promítají významné světové tenisové zápasy. Tenisový klub vede TENISOVOU AKADEMII zaměřenou nejen na dětské tenisové hráče, ale i dospělé. Garantem je Petr Luxa. V letní sezóně pořádáme pravidelně příměstské tábory.

V letní sezóně je možné hrát na 5 antukových kurtech. V zimní sezóně můžete využít moderní nafukovací přetlakovou tenisovou halu, která je přes 3 antukové kurty. Tenisový klub v Horních Počernicích nabízí výborné hrací podmínky a moderní zázemí pro sportovní vyžití. Areál je dobře dostupný autobusem MHD od stanice Černý Most (cca 8min.), vlakem z Masarykova nádraží (16 min) či zastávky Vysočany (7 min) nebo autem ze sjezdu z rychlostní komunikace R10 ve směru na Mladou Boleslav, exit Horní Počernice/Radonice.

Rezervace tenisových kurtů:
od 8:00 - 22:00 h (Po – Ne)
na tel.: 739 937 162, 281 862 059
e-mailem: info@tenishornipocernice.eu

Ceník služeb:
Tenisové hodiny v letní sezóně již od 160 Kč, v zimní sezóně v hale již od 310 Kč. Zapůjčení tenisových raket za 50 Kč. Možnost zakoupení tenisového vybavení a oblečení přímo v areálu. Tenisové hodiny jsou určeny nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé tenisty a závodní hráče. Je možné uspořádání tenisového turnaje v areálu dle požadavku zákazníka.

Individuální nebo skupinový trénink pro všechny zájemce zajišťují proškolení trenéři I., II. a III. třídy.

Adresa tenisového areálu:
TK TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
Otovická 2865/109
193 00 Praha 9
GPS Lokace: 50°7'7.382"N, 14°37'32.344"E

Chcete zde také nabízet volné hodiny vašeho klubu?


Zavolejte nám

Aby Váš klub zde mohl nabídnout volné hodiny k prodeji, potřebujete rezervační systém. Spolupracujeme s rezervačními systémy: Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz.

Pořiďte si rezervační systém

Pokud Váš klub ještě nemá rezervační systém, vyberte si jeden z těchto 3 rezervačních systémů (Jdemenato.cz, sRoger.com, isportsystem.cz) a můžete nabízet své volné hodiny zde.

Nabízíme volné hodiny klubů

Z rezervačních systémů Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz přebíráme data obsazenosti tenisových dvorců a volné hodiny nabízíme tenisovým příznivcům.