You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NTC Kyjov

Pondělí 11.12.2023
 
Kurt 1
Kurt 2
Kurt 3
 
14-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
130,-130,-130,-130,-130,-130,-130,-
 následující den »

Tenisový klub NTC Kyjov provozuje svou činnost od roku 2014. Vzniklo zde tréninkové centrum pro všechny věkové a výkonnostní skupiny hráčů. Cílem je tento sport co nejvíce prezentovat a rozšiřovat jeho členskou základnu. Tenisová škola nabízí kompletní program výuky tenisu pro začátečníky, pokročilé a závodní hráče ve věku od 5-99 let, sparingy, individuální a skupinové tréninky pod vedením profesionálního trenéra.

Pronajímáme také tenisové kurty pro veřejnost, jak v letní, tak i zimní sezoně. Každoročně pořádáme turnaje pro širokou veřejnost a firemní akce na klíč.

Na těchto stránkách najdete veškeré informace o dění v klubu, pořádaných akcích a výsledky domácích hráčů v kategorii jednotlivců i družstev. V areálu jsou k dispozici 4 tenisové kurty, šatny, bar, prodej a servis tenisového příslušenství. K rezervování kurtů můžete použít naši online rezervaci.

Chcete zde také nabízet volné hodiny vašeho klubu?


Zavolejte nám

Aby Váš klub zde mohl nabídnout volné hodiny k prodeji, potřebujete rezervační systém. Spolupracujeme s rezervačními systémy: Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz.

Pořiďte si rezervační systém

Pokud Váš klub ještě nemá rezervační systém, vyberte si jeden z těchto 3 rezervačních systémů (Jdemenato.cz, sRoger.com, isportsystem.cz) a můžete nabízet své volné hodiny zde.

Nabízíme volné hodiny klubů

Z rezervačních systémů Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz přebíráme data obsazenosti tenisových dvorců a volné hodiny nabízíme tenisovým příznivcům.